Resultater 2020

Abbor’n (alfabetisk pga alder)

Deltager
1:46 Aishi Chakraborty
2:41 Ane Rødal Larsen
2:39 Ask Jøkling Olestad
1:06 Emil Sørensen
3:46 Frøya Fjelltun
2:17 Haldis Jensen
1:28 Jenny Steinum Fossen
1:12 Julian Rennesund
1:05 Lucas Rennesund
2:29 Mohammad Ali Jamil
1:43 Odin Melgård Skorstad
1:17 Samantha Pepevnik
2:24 Simon Vooren
1:54 Stella Kvalvaag
1:26 Thea Bernes
1:14 Tobias Rosenberg-Hansen
1:44 Tomine Berg-Ilebekk
2:05 Tuva Wålen Baardsen
2:42 Viktoria Rinden

Laka:

Plass.
Brikke
Tid
Deltager
Klubb
Hastighet
Tid/100m
110405:45,0Julian RennesundSK Poseidon4,17 km/t01:26,3
210105:56,0Emil SørensenLørenskog-Rælingen Kappsvømming.4,04 km/t01:29,0
310006:09,0Samantha PepevnikSK Poseidon3,90 km/t01:32,3
411006:21,0Carmen Alexandra RaschLørenskog-Rælingen Kappsvømming.3,77 km/t01:35,3
513406:37,0Ask SkorstadSK Speed3,62 km/t01:39,3
610306:49,0Maren Vedahl-BøhnMysen Svømmeklubb3,52 km/t01:42,3
712406:49,0Noah ÅrnesKolbotn IL Svømming3,51 km/t01:42,3
811206:51,0Aurora SkjoldenMysen Svømmeklubb3,50 km/t01:42,8
911106:59,0Sofie DavidsenSK Speed3,43 km/t01:44,8
1012007:01,0Celina Nguyen PhamSK Speed3,42 km/t01:45,3
1112107:02,0Sunniva AntonsenSK Speed3,41 km/t01:45,5
1211707:24,0Trym Alexander LieunghSK Speed3,24 km/t01:51,0
1310207:35,0Nora Vedahl-BøhnMysen Svømmeklubb3,16 km/t01:53,8
1412207:39,0Helle RøedSK Speed3,13 km/t01:54,8
1513307:49,0Vegard Helsingeng NavelsakerSK Speed3,07 km/t01:57,3
1611907:55,0Sindre Elias HeimseterMysen Svømmeklubb3,03 km/t01:58,8
1710807:57,0William EngelandSørumsand IF3,01 km/t01:59,3
1813108:18,0Louise SlåtsveenÅs IL svømming2,89 km/t02:04,5
1913508:27,0Timo Andersen NordliSK Speed2,84 km/t02:06,8
2012808:38,0Gabrielle Bjørnstad-NorthernHærland2,78 km/t02:09,5
2110608:45,0Celine SkøienMysen svømmeklubb2,74 km/t02:11,3
2213008:55,0Kajsa Zachrisson PrestegardenLørenskog-Rælingen Kappsvømming.2,69 km/t02:13,8
2311409:16,0Herman StaaviOI Triatlon2,59 km/t02:19,0
2413209:27,0Mia Maria B DreyerÅs IL svømming2,54 km/t02:21,8
2510709:39,0Ida Rødal LarsenSørumsand IF2,49 km/t02:24,8
2612609:41,0Tomine Berg-IlebekkSK Speed2,48 km/t02:25,3
2711609:47,0Oda Sofie TobiassenSørumsand IF2,45 km/t02:26,8
2812509:53,0Aishi ChakrabortySK Speed2,43 km/t02:28,3
2914010:06,0Daniel NysterudSørumsand IF2,37 km/t02:31,5
3011310:20,0Lina Aurora ErsvikSørumsand IF2,32 km/t02:35,0
3113710:20,0Stella KvalvaagSK Speed2,32 km/t02:35,0
3211810:30,0Casper Fjermestad FretheimSørumsand IF2,28 km/t02:37,5
3312710:33,0Elin RamsgaardSørumsand IF2,27 km/t02:38,3
3411511:27,0Tilde Amalie HøgstadSørumsand IF2,09 km/t02:51,8
3512312:12,0Rune ÅrnesKolbotn IL Svømming1,97 km/t03:03,0
3613617:06,0Marianne ArvesenIngen1,40 km/t04:16,5
3713917:11,0Anna WojciechowskaFet SK1,40 km/t04:17,8
3813817:27,0Tore KjærnåsenSørumsand IF1,37 km/t04:21,8

Gjedda:

Plass.
Chip
Tid
Deltager
F.år
Kjønn
Klasse
Klubb
Hastighet
Tid/100m
122419:42,0Lucas Rennesund2002HerreJuniorSK Poseidon4,57 km/t01:18,8
221320:14,0Emil Sander Danielsen2002HerreJuniorKongstensvømmerne4,45 km/t01:20,9
321420:27,0Herman Røed2005HerreJuniorSK Speed4,40 km/t01:21,8
421221:07,0Eilif Bouquet2006HerreJuniorSK Speed4,26 km/t01:24,5
522821:09,0Noah Jacobsen2005HerreJuniorSK Speed4,25 km/t01:24,6
630921:26,0Birk Eyde2003HerreJuniorSoon Triathlonkklubb4,20 km/t01:25,7
722521:31,0Madeleine Wold2003DameJuniorSK Speed4,18 km/t01:26,1
823121:34,0Pedram Heydari2005HerreJuniorSK Speed4,17 km/t01:26,3
923821:39,0Torkil Eldegard Heie2000HerreSeniorÅs IL Svømming4,16 km/t01:26,6
1026821:41,0Eirik Berling Grande2005HerreJuniorOI Triatlon4,15 km/t01:26,7
1126921:43,0Ella L. B Dreyer2006DameJuniorÅs IL Svømming4,14 km/t01:26,9
1223021:48,0Oliver Skymoen2006HerreJuniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming4,13 km/t01:27,2
1321521:51,0Isak Vooren2003HerreJuniorFet SK4,12 km/t01:27,4
1421621:52,0Johannes Glosli2002HerreJuniorÅs IL Svømming4,11 km/t01:27,5
1525122:08,0Isak O. Årnes2003HerreJuniorOI Svømming4,07 km/t01:28,5
1623322:15,0Phillip Alexander Munro-Omdahl2006HerreJuniorSk Speed4,04 km/t01:29,0
1722222:18,0Kristina Ingvaldsen Karlsen2004DameJuniorSK Speed4,03 km/t01:29,2
1825522:19,0Magnus Gill2001HerreJuniorOI Triatlon4,03 km/t01:29,3
1923422:21,0Rana Wild-Ali2005DameJuniorSK Speed4,03 km/t01:29,4
2031522:29,0Olivia Kjellberg2004DameJuniorÅs IL Svømming4,00 km/t01:29,9
2125722:39,0Oda Løtuft Johansen2002DameJuniorÅs IL Svømming3,97 km/t01:30,6
2227122:41,0Eva Lofthus1964DameSeniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,97 km/t01:30,7
2327922:42,0Kay-Vidar Andersen1976HerreSeniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,96 km/t01:30,8
2422123:07,0Knut Zachrisson Prestegarden2006HerreJuniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,89 km/t01:32,5
2524623:14,0Benjamin Trumpy2006HerreJuniorSK Speed3,87 km/t01:32,9
2623523:18,0Samantha Pepevnik2005DameJuniorSK Poseidon3,86 km/t01:33,2
2731323:29,0Ine Kristin Aasum2002DameJuniorFet SK3,83 km/t01:33,9
2823223:30,0Pelle Basmo Bjerkli2006HerreJuniorSK Speed3,83 km/t01:34,0
2921123:35,0Bjørn Soleng1966HerreSeniorBærumsvømmerne3,81 km/t01:34,3
3032123:39,0Tov Wetterhus1970HerreSeniorOI Svømming3,80 km/t01:34,6
3125423:45,0Madelen Antonsen2005DameJuniorSK Speed3,79 km/t01:35,0
3226523:47,0Atle Sjursen1962HerreSeniorBærumsvømmerne3,78 km/t01:35,1
3321723:47,0Jonas She Cheung2005HerreJuniorSK Speed3,78 km/t01:35,1
3430423:51,0Amina Farahani2005DameJuniorSK Speed3,77 km/t01:35,4
3525023:58,0Isak Emilian Arnesen2006HerreJuniorSK Speed3,75 km/t01:35,9
3622324:03,0Leon Østmark-Ellefsen1905HerreSeniorÅs IL Svømming3,74 km/t01:36,2
3722024:04,0Julie Letvik Sørensen2006DameJuniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,74 km/t01:36,3
3828324:10,0Rune Karlsen1965HerreSeniorStaubo Elektro Maskin AS3,72 km/t01:36,7
3930624:19,0Andres Gulliksrud1984HerreSeniorTeam Bjerkrheim3,70 km/t01:37,3
4024924:28,0Herman Langhammer2005HerreJuniorÅs IL Svømming3,68 km/t01:37,9
4126024:32,0Sofie Sørensen2006DameJuniorSK Speed3,67 km/t01:38,1
4227024:56,0Erlend Agøy Engum1979HerreSeniorHamar IL Triatlon3,61 km/t01:39,7
4330524:58,0Andreas Eibakk2003HerreJuniorMysen Svømmeklubb3,60 km/t01:39,9
4422624:58,0Maja Andersen Nordli2005DameJuniorSK Speed3,60 km/t01:39,9
4527824:58,0Karen Hellberg Munthe2006DameJuniorÅs IL Svømming3,60 km/t01:39,9
4624325:01,0Andrea Wold2006DameJuniorSK Speed3,60 km/t01:40,1
4726125:02,0Stellan Gundersen Wallin2005HerreJuniorÅs IL Svømming3,60 km/t01:40,1
4828225:10,0Matilde Sørlie2004DameJuniorÅs IL Svømming3,57 km/t01:40,7
4922725:16,0Maria Naas Gullhav2006DameJuniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,56 km/t01:41,1
5021025:22,0Alexander Wang2006HerreJuniorSK Speed3,55 km/t01:41,5
5126625:22,0Carin Olsson1991DameSeniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,54 km/t01:41,5
5227525:23,0Jannecke Lauritzrn1967DameSeniorLambertseter3,54 km/t01:41,5
5325825:26,0Sara Wang-Henrichsen2003DameJuniorSK Speed3,54 km/t01:41,7
5427725:26,0Josefin Kjellberg2006DameJuniorÅs IL Svømming3,53 km/t01:41,7
5523725:28,0Tobias Olsen2004HerreJuniorMysen Svømmeklubb3,49 km/t01:41,9
5624825:48,0Gudny Trumpy2006DameJuniorSK Speed3,49 km/t01:43,2
5724725:49,0Cora Helene Hildrum2006DameJuniorSK Speed3,48 km/t01:43,3
5824525:50,0Aron Bårdseng2003HerreJuniorFet SK3,46 km/t01:43,3
5932026:01,0Karl Olav Lindberg2002HerreJuniorUCK3,46 km/t01:44,1
6024126:02,0Sindre Rinden2006HerreJuniorSørumsand IF3,40 km/t01:44,1
6124026:27,0Väinö Ilmari Teppo2005HerreJuniorFet SK3,39 km/t01:45,8
6225226:35,0Julie Haagensen Nielsen2005DameJuniorSK Speed3,38 km/t01:46,3
6328026:36,0Mari Eldegard Heie2004DameJuniorÅs IL Svømming3,35 km/t01:46,4
6427326:51,0Hege Bauer Skymoen1979DameSeniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,34 km/t01:47,4
6524226:54,0Aleksander Sternal2005HerreJuniorFet SK3,28 km/t01:47,6
6629327:25,0Sigrun Kalvø1969DameSeniorDolphin masters3,24 km/t01:49,7
6725927:46,0Sirin Helsingeng Navelsaker2005DameJuniorSK Speed3,21 km/t01:51,1
6826428:02,0Marcin Samborski1971HerreSeniorFet SK3,18 km/t01:52,1
6923628:16,0Stian Brunborg Ihle2004HerreJuniorLørenskog-Rælingen Kappsvømming3,18 km/t01:53,1
7028528:18,0Stein Terje Dahl1955HerreSeniorIngen3,18 km/t01:53,2
7129528:18,0Tove Sjursen1972DameSeniorStrand Kajakklubb3,16 km/t01:53,2
7226728:27,0Ebla Abdulbasid Harun2007DameJuniorSK Speed3,16 km/t01:53,8
7329228:27,0Ruben Vooren2006HerreJuniorFet SK3,14 km/t01:53,8
7429628:38,0Trond Meckelborg Rognerud1971HerreSeniorFet SK, Sørumsand IF3,11 km/t01:54,5
7525628:55,0Maren Sofie Nilsen Ruud2004DameJuniorMysen Svømmeklubb3,06 km/t01:55,7
7628929:22,0Frans Løvstad2005HerreJuniorSørumsand IF2,99 km/t01:57,5
7728430:06,0Stana Eckhardt2004DameJuniorFet SK2,97 km/t02:00,4
7826330:20,0Ane Kristine Solberg Olufsen2005DameJuniorBSF2,96 km/t02:01,3
7929130:24,0Marco Agnese1971HerreSeniorVeritas BIL2,95 km/t02:01,6
8027430:29,0Isac Apeland2001HerreJuniorSørumsand IF2,94 km/t02:01,9
8127630:33,0Sondre Wennberg Nygaard2002HerreJuniorSørumsand IF2,94 km/t02:02,2
8231630:34,0Siri Frøystad1988DameSeniorLambertseter2,85 km/t02:02,3
8326231:35,0Daniel Nybråten2002HerreJuniorFet SK2,85 km/t02:06,3
8425331:36,0Linn Thoresen1990DameSeniorBlaker IL2,76 km/t02:06,4
8531832:39,0Theodor Raaberg1999HerreSeniorOI Triatlon2,69 km/t02:10,6
8629433:24,0Thomas Støvind Berg1974HerreSeniorFet SK2,67 km/t02:13,6
8729833:39,0Sabine Eckhardt1974DameSeniorFet SK2,67 km/t02:14,6
8829033:39,0Jane Thøgersen1972DameSeniorFet SK, Sørumsand IF2,66 km/t02:14,6
8929733:50,0Ida Romstad1966DameSeniorFet SK2,57 km/t02:15,3
9031735:03,0Siv Hilde Houmb1973DameSeniorHamar IL Triatlon2,55 km/t02:20,2
9130035:14,0Vidar Fjelltun1971HerreSeniorSørumsand IF2,47 km/t02:20,9
9230136:27,0Julie Marie Sørgård1995DameSeniorSk Rye2,29 km/t02:25,8
9330839:18,0Bente Jensen1962DameSeniorSørumsand IF2,18 km/t02:37,2
9431041:18,0Tone Lade Schrøder-Nielsen1977DameSeniorFet SK1,98 km/t02:45,2
9530345:24,0Torunn Korneliussen1967DameSeniorSørumsand IF1,96 km/t03:01,6
9631145:57,0Bjørg Kristine Løken1971DameSeniorFet SK1,77 km/t03:03,8

Resultater 2019

Beachpoloturninga

  1. Vika 2
  2. Vika 1
  3. LRK
  4. Bærumsdamene
  5. Nordby/Stavanger/Bergen/Namsos
  6. Sørumsand

Abbor’n (100 m)

  1. Arnø                                     Kamilla                                1:23
  2. Gidske                                  Cassandra                          1:38
  3. Jensen                                  Bente                                   2:49
  4. Nysterud                              Daniel                                 1:18
  5. Olestad                                 Ask Jøkling                         2:50
  6. Rinden                                  Viktoria                               2:28
  7. Sternal                                  Aleksander                         0:58
  8. Strømsten                            Raymond                            3:35
  9. Valberg-Skaali                     Veslefrikk                            3:32
  10. Wulff Strømsten               Carl Magnus                       3:15

Laka (400 m)

  1. Ersvik                                         Lina Aurora                                          11:31
  2. Fiske                                          Carl Einar                                              12:07
  3. Fretheim                                    Casper                                                   9:23
  4. Larsen                                        Ida Rødal                                               9:32
  5. Lie                                               Joachim                                               10:27
  6. Løken                                         Bjørg                                                    11:37
  7. Olufsen                                      Ane Kristine Solberg                            7:26
  8. Ramsgaard                                Elin                                                       11:23
  9. Vårum                                        Sivert Lindblad                                      8:08
  10. Vårum                                       Jonatan Lindblad                               10:16

Gjedda (1500 m)

  1. Agøy Engum                                 Erlend                                            24:42
  2. Bakke                                            Svein-Erik                                       28:22
  3. Brandt                                           Torunn Paulsen                            48:59
  4. Fjelltun                                          Vidar                                               36:12
  5. Grande                                          Lars                                                20:22
  6. Hallén                                           Ronnie                                            24:57
  7. Houmb                                          Siv Hilde                                        31:10
  8. Jensen                                           Bente                                             40:41
  9. Korneliussen                                Torunn                                          43:42
  10. Lofthus                                        Eva                                                 23:40
  11. Rinden                                         Sindre                                           34:47
  12. Samborska                                 Hanna                                           30:27
  13. Samborski                                  Marcin                                           30:30
  14. Sand                                            Victoria                                          24:40
  15. Stavdal                                         Christian                                       32:35
  16. Stavdal                                         Lasse                                             29:33 (1000m)
  17. Svardal                                         Hedvig                                          42:48
  18. Vatnehagen                                 Kim Ruben                                   24:58